ECS Logistics Working Places

Galaţi Agency

Str. Prelungirea Basarabiei
incinta CF Gara Larga, parter

Tel.: 0744.566.795 ; 0744.338.777
Fax: 0236.491.530
e-mail: office@e-customs.ro
             galati@e-customs.ro

Zona Liberă Galaţi Agency

Str. Prelungirea Basarabiei
incinta CF Gara Larga, parter

Tel.: 0744.616.777 ; 0744.338.777
Fax: 0236.491.530
e-mail: office@e-customs.ro
             zlgalati@e-customs.ro

Iasi Agency

Parc stiintific TEHNOPOLIS,
incinta Birou Vamal Iasi,
B_dul Poitiers nr. 10

Tel.: 0741.668.418 ; 0232.254.477
e-mail: office@e-customs.ro
romoldcomisionar@gmail.com

Giurgiuleşti Agency

Str. Calea Prutului
incinta Birou Vamal Giurgiulesti

Tel.: 0745.302.300
Fax: 0336.819.371
e-mail: office@e-customs.ro
             giurgiulesti@e-customs.ro

Brăila Agency

Str. Vadul Ghecetului nr.6,
incinta Birou Vamal Braila

Tel:  0744.338.777
Fax: 0236.491.520
e-mail: office@e-customs.ro
             braila@e-customs.ro

Dorneşti Agency

Sat Dornesti, nr.44A/S,
Judetul Suceava

Tel.: 0728.001.184
Fax: 0236.491.530
e-mail: office@e-customs.ro
             dornesti@e-customs.ro

Constanţa Port Agency

Incinta Port Constanta

Tel.: 0728.578.925 ; 0737.902.992
e-mail: office@e-customs.ro
             constanta@e-customs.ro

Constanţa Sud Agigea Agency

Incinta Port Constanta Sud Agigea

Tel.: 0728.578.925 ; 0737.902.992
e-mail: office@e-customs.ro
             agigea@e-customs.ro

Mangalia Agency

Tel.: 0728.578.925 ; 0737.902.992
e-mail: office@e-customs.ro
             mangalia@e-customs.ro