Puncte de lucru ECS Logistics

Agenţia Galaţi

Str. Prelungirea Basarabiei
incinta CF Gara Larga, parter

Tel.: 0744.566.795 ; 0744.338.777
Fax: 0236.491.530
e-mail: office@e-customs.ro
             galati@e-customs.ro

Agenţia Zona Liberă Galaţi

Str. Prelungirea Basarabiei
incinta CF Gara Larga, parter

Tel.: 0744.616.777 ; 0744.338.777
Fax: 0236.491.530
e-mail: office@e-customs.ro
             zlgalati@e-customs.ro

Agenţia Iasi

Parc stiintific TEHNOPOLIS,
incinta Birou Vamal Iasi,
B_dul Poitiers nr. 10

Tel.: 0741.668.418 ; 0232.254.477
e-mail: office@e-customs.ro
romoldcomisionar@gmail.com

Agenţia Giurgiuleşti

Str. Calea Prutului
incinta Birou Vamal Giurgiulesti

Tel.: 0745.302.300
Fax: 0336.819.371
e-mail: office@e-customs.ro
             giurgiulesti@e-customs.ro

Agenţia Brăila

Str. Vadul Ghecetului nr.6,
incinta Birou Vamal Braila

Tel:  0744.338.777
Fax: 0236.491.520
e-mail: office@e-customs.ro
             braila@e-customs.ro

Agenţia Dorneşti

Sat Dornesti, nr.44A/S,
Judetul Suceava

Tel.: 0728.001.184
Fax: 0236.491.530
e-mail: office@e-customs.ro
             dornesti@e-customs.ro

Agenţia Constanţa Port

Incinta Port Constanta

Tel.: 0728.578.925 ; 0737.902.992
e-mail: office@e-customs.ro
             constanta@e-customs.ro

Agenţia Constanţa Sud Agigea

Incinta Port Constanta Sud Agigea

Tel.: 0728.578.925 ; 0737.902.992
e-mail: office@e-customs.ro
             agigea@e-customs.ro

Agenţia Mangalia

Tel.: 0728.578.925 ; 0737.902.992
e-mail: office@e-customs.ro
             mangalia@e-customs.ro